برگزاری دوره‌های ضمن خدمت بما و اکفا

بنیان مدیریت امنیت اطلاعات

با عنایت به الزام آموزش كاركنان دستگاه‌های اجرایی در حوزه امنیت فناوری اطلاعات و به منظور جلوگیری از خسارات ناشی از عدم آگاهی و دانش كافی، مرکز تخصصی آپا دانشگاه قم با همکاری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی «بنیان مدیریت امنیت اطلاعات (بما)» و «امنیت كاربری فناوری اطلاعات (اكفا)» نموده است. این دوره‌ها  از جمله دوره‌های ضمن خدمت مصوب مدیران و کارکنان ادارات دولتی محسوب می‌شود و در طرح بازبینی دوره‌های آموزشی، در مهرماه گذشته تصویب و برای اجرا به كلیه دستگاه‌های اجرایی كشور ابلاغ شده است.

لازم به توضیح است بنا به رصد مراکز آپا بسیاری از حوادث امنیتی حال حاضر به علت عدم آگاهی کافی کارکنان از تمهیدات امنیتی رخ داده و به سادگی با آموزش ایشان قابل پیشگیری است. در این خصوص با توجه به اهمیت حفظ امنیت سایبری سازمان‌ها، مرکز آپا دانشگاه قم برای نخستین بار اقدام به برگزاری این دوره ها در استان نموده است و کلیه دستگاه‌های اجرایی استان می توانند نسبت به برنامه ریزی و شرکت در این دوره‌ها اقدام نمایند.

امنیت کاربری فناوری اطلاعات

ثبت‌نام

علاقه مندان جهت ثبت نام انفرادی به وبسایت مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه قم به آدرس‌های زیر مراجعه نمایند و یا جهت ثبت نام سازمانی در ساعت اداری به جز روزهای تعطیل و پنجشنبه با کارشناسان مرکز آپا  به شماره تلفن های 02532850965 و 09355124965 تماس حاصل فرمایند.

دوره آموزشی بنیان مدیریت امنیت اطلاعات (بما)

دوره امنیت کاربری فناوری اطلاعات (اکفا)